Sven-Erik Johansson

391212

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vådlig färd, signerad och daterad SE Johansson 1969, olja på pannå, ca 65x81 cm.

Läs mer

Smärre kantskada

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (9 bud)
2700168
30 000
2700165
25 000
2700014
20 000
2696154
17 500
2691953
13 000

Slutpris SEK:
30 000
2 931 EUR, 3 429 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.