Sven-Erik Johansson

391208

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Interiör i blått, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik/olja på pannå, ca 7,5x9 cm, med platta ca 12,5x13,5 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (4 bud)

2696152
7 800
2671755
7 200
2670714
5 000
2664832
2 800

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.