Sven-Erik Johansson

391204

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Gul-Blå, signerad och daterad SE Johansson 1965, olja på pannå, ca 73x100 cm.

Läs mer

Ytmärke

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (13 bud)
2700158
34 000
2700155
33 000
2699993
32 000
2699703
30 000
2699476
25 000

Slutpris SEK:
34 000
3 431 EUR, 4 073 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.