Sven-Erik Johansson

391200

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Rosa dröm, signerad och daterad SE Johansson 1960, blandteknik/olja på papper uppfodrad på pannå, ca 40x60 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (6 bud)
2699859
9 600
2696151
8 600
2693444
8 000
2688557
7 000
2686366
6 000

Slutpris SEK:
9 600
969 EUR, 1 150 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.