Sven-Erik Johansson

391196

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Skohandlaren, signerad och daterad SE Johansson 1982, blandteknik på papper, ca 23,5x31 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (3 bud)

2700148
7 600
2696149
6 600
2664829
4 400

Slutpris SEK:
7 600
743 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.