Sven-Erik Johansson

391191

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
"Förhinder", signerad och daterad SE Johansson -08, blandteknik på pannå, ca 43x31 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (15 bud)
2700140
10 000
2700137
9 800
2700107
9 600
2700134
9 400
2700107
9 200

Slutpris SEK:
10 000
909 EUR, 1 050 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.