Sven-Erik Johansson

391184

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vit söker grön, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 60,5x68,5 cm.

Läs mer

Ytmärken

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (10 bud)
2700142
27 000
2700139
26 000
2700133
25 000
2699990
22 000
2699700
18 000

Slutpris SEK:
27 000
2 724 EUR, 3 235 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.