Sven-Erik Johansson

391182

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Svampen, signerad och daterad SE Johansson 1959, blandteknik på papper, ca 40x60,5 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (2 bud)

2696147
7 400
2664827
3 600

Slutpris SEK:
7 400
747 EUR, 887 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.