Sven-Erik Johansson

391160

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Fantasi, signerad och daterad SE Johansson 1983, blandteknik på papper, ca 19x35 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (4 bud)

2700098
8 000
2696141
5 200
2673028
2 600
2664812
2 400

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer