Sven-Erik Johansson

391160

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Fantasi, signerad och daterad SE Johansson 1983, blandteknik på papper, ca 19x35 cm

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (4 bud)

2700098
8 000
2696141
5 200
2673028
2 600
2664812
2 400

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.