Sven-Erik Johansson

391155

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Nattbild, signerad och daterad SE Johansson 57, pastell, ca 55x44 cm

Läs mer

Rispa

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (1 bud)

2664811
2016-07-26 15:25:17
4 200

2016-08-24 kl 19:12
Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.