Sven-Erik Johansson

391137

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vad får man inte finna sig i, signerad och daterad SE Johansson 1980-82, blandteknik på pannå, ca 20x33 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (6 bud)
2700072
7 800
2700069
7 000
2698997
6 200
2696137
5 600
2664806
4 200

Slutpris SEK:
7 800
762 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.