Sven-Erik Johansson

391134

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Mörk sky, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 40x60 cm.

Läs mer

Ytmärken

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (11 bud)
2700055
19 000
2700054
18 500
2700053
18 000
2700052
16 500
2690129
16 000

Slutpris SEK:
19 000
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer