Sven-Erik Johansson

391134

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Mörk sky, signerad och daterad SE Johansson 1963, olja på pannå, ca 40x60 cm.

Läs mer

Ytmärken

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (11 bud)
2700055
19 000
2700054
18 500
2700053
18 000
2700052
16 500
2690129
16 000

Slutpris SEK:
19 000
1 917 EUR, 2 276 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.