Sven-Erik Johansson

391126

SVEN ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Alla väntar på sin tur", signerad och daterad SE Johansson 2000-tal, olja/blandteknik på pannå, ca 17x23, bildmått ca 12,5x21 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (3 bud)

2698996
5 800
2696135
5 600
2664803
2 400

Slutpris SEK:
5 800
567 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.