Sven-Erik Johansson

391099

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Från skugga till orange, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 24,5x35 cm.

Läs mer

Repa

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (4 bud)

2696133
10 500
2670488
8 000
2664801
6 000
2663296

Slutpris SEK:
10 500
1 026 EUR, 1 200 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.