Sven-Erik Johansson

390972

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Tuppen, signerad och daterad SE Johansson 56, pastell, ca 15x16 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Tavelvagn 26

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (3 bud)

2700030
3 800
2696131
3 200
2664800

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.