Sven-Erik Johansson

390966

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Gammal kamin, signerad SE Johansson, blandteknik/olja på papper, ca 18,5x27 cm.

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (5 bud)
2700008
6 000
2698994
5 800
2696128
5 200
2670507
4 600
2664798
2 400

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.