Sven-Erik Johansson

390966

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925),
Gammal kamin, signerad SE Johansson, blandteknik/olja på papper, ca 18,5x27 cm.

Läs mer

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (5 bud)
2700008
6 000
2698994
5 800
2696128
5 200
2670507
4 600
2664798
2 400

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer