Sven-Erik Johansson

390961

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
"Den gröna vägen", signerad och daterad SE Johansson 1966, olja på pannå, ca 22x32 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (4 bud)

2698804
9 000
2696127
7 200
2664796
4 200
2663291

Slutpris SEK:
9 000
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 95 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer