Sven-Erik Johansson

390949

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925):
Vad nu då?, signerad och daterad SE Johansson 1967, olja på pannå, ca 64x80 cm.

Läs mer

Ytmärken

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Modernt måleri, Temaauktion

Sven-Erik Johansson

Budhistorik (7 bud)
2699984
18 000
2699467
15 000
2695217
13 000
2670487
12 000
2664794
7 000

Slutpris SEK:
18 000
1 816 EUR, 2 156 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.