Roland Svensson

385625

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Västan" samt Båtpassagerare, signerade och numrerade Roland S., 23/30 och 24/30, litografier, bladmått 22x16 resp 15x19,5 cm.

Läs mer

Oramade, fläckar/gulnader, 1 med dedikation

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (15 bud)
2699066
1 600
2699659
2699066
1 400
2699658
1 300
2699066

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer