Roland Svensson

385610

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Utskärsvinter" samt "Pelarmorgon", signerade och daterad Roland S. 1993, HC 6/50 och pt, färglitografi resp färgoffset, bladmått ca 29,5x21 resp 26x20 cm.

Läs mer

Oramade

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (33 bud)
2699609
5 200
2699965
5 200
2699609
4 800
2699947
4 600
2699609
4 400

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.