Roland Svensson

385603

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) "God vind", "Efter regn ..." samt "Utskärshamn", signerade Roland S., ett blad numrerad 251/275, färglitografier 2 st samt reproduktion 1 st, bladmått ca 35x44, 32x49 samt 36x26 cm.

Läs mer

Oramade, med dediktation, gulnader

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (19 bud)
2699956
1 800
2699954
1 700
2699955
1 600
2699954
2699951
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.