Roland Svensson

385603

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) "God vind", "Efter regn ..." samt "Utskärshamn", signerade Roland S., ett blad numrerad 251/275, färglitografier 2 st samt reproduktion 1 st, bladmått ca 35x44, 32x49 samt 36x26 cm.

Läs mer

Oramade, med dediktation, gulnader

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (19 bud)
2699956
1 800
2699954
1 700
2699955
1 600
2699954
2699951
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer