Roland Svensson

385458

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stillhet Gillöga", 1978, signerad Roland S, "Special för konstnären", färglitografi, bildmått ca 26x39 cm.

Läs mer

Med dedikation

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (20 bud)
2699930
1 400
2699810
1 300
2699928
1 300
2699810
2699927

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.