Roland Svensson

385446

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "London - från Bayswater", signerad och daterad Roland S 1951, blandteknik (akvarell/krita), bildmått 39x26 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson

Budhistorik (21 bud)
2699917
1 700
2699916
1 600
2699914
2699913
1 400
2699912
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.