Roland Svensson

385434

ROLAND SVENSSON (1910-2003); "Båtdags" ur portföljen Den Gamla Ångbåten, signerad Roland.S, HC XXIII / XXX, färglitografi, bildmått 31x48,5 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
2699569
2 600
2699627
2 600
2699569
2 400
2699296
2699085

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.