Roland Svensson

385434

ROLAND SVENSSON (1910-2003); "Båtdags" ur portföljen Den Gamla Ångbåten, signerad Roland.S, HC XXIII / XXX, färglitografi, bildmått 31x48,5 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (13 bud)
2699569
2 600
2699627
2 600
2699569
2 400
2699296
2699085

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer