Roland Svensson

385379

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fyrmastfullriggare - S/V Tarrapacca", signerad Roland S, daterad 1976, pt, färglitografi, bildmått 42x61 cm.

Läs mer

Oramad, litografi med text.

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (10 bud)
2695956
2699888
750
2695956
600
2681924
550
2679608
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.