Roland Svensson

385276

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Longboat´s, Tristan da Cunha, South Atlantic Ocean", signerad och daterad Roland S 1970, akvarell med täckvitt, ca 28,5x44 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

2699092
2694958
2687458
900
2666188
500

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.