Roland Svensson

385274

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Molnstoder", signerad och daterad Roland. S -87, 29/350, färglitografi, bladmått 30x40 cm, bildmått ca 20x24 cm.

Läs mer

Oramad, med dedikation

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (36 bud)
2699877
3 600
2699876
3 400
2699874
3 200
2699869
2699873

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.