Roland Svensson

385271

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Oktoberkväll" - Storskärgårn., signerad och daterad Roland. S -87, 29/350, färglitografi, bladmått 30x40 cm bildmått ca 20x24 cm.

Läs mer

Oramad

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
2698332
2698312
2697038
2696591
950
2691525
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.