Roland Svensson

385267

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommar" ("Högsommar") ur "Ännu ett skärgårdsår", signerad och daterad 1987, utgiven av Grafioteket, 1:sta p.t. (provtryck), färglitografi, bladstorlek 40x30 cm, bildmått 24x20 cm.

Läs mer

Oramad, med dedikation

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (28 bud)
2696791
4 600
2699849
4 400
2696791
2697035
3 800
2696791
3 600

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.