Roland Svensson

385189

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten" - Björkfjärden, signerad Roland S, HC XXII / XXX, färglitografi, bladmått 60x45 cm;
Ur portföljen Den Gamla Ångbåten, ej komplett,
portföljen medföljer.
Edition GRAFIOTEKET.

Läs mer

Oramad, i portfölj. Gulnader/fläck och hanteringsveck i marginal/hörn

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

2699630
850
2682411
700
2675194
450

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer