Roland Svensson

385189

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten" - Björkfjärden, signerad Roland S, HC XXII / XXX, färglitografi, bladmått 60x45 cm;
Ur portföljen Den Gamla Ångbåten, ej komplett,
portföljen medföljer.
Edition GRAFIOTEKET.

Läs mer

Oramad, i portfölj. Gulnader/fläck och hanteringsveck i marginal/hörn

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

2699630
850
2682411
700
2675194
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.