Roland Svensson

384958

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad Roland S, 134/150, 1984, färglitografi, bildmått ca 36x59 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (18 bud)
2699848
3 600
2699846
3 400
2699843
3 200
2699824
2699824
2 600

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.