Roland Svensson

384953

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gulklinten", signerad Roland S, 188/250, färglitografi, bildmått ca 63x12 cm (rammått ca 30x77 cm).

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (20 bud)
2699845
1 400
2699841
1 300
2699839
2699837
2699836

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.