Roland Svensson

384829

ROLAND SVENSSON (1910-2003): boken "BILDER OCH MINNEN", bibliofilupplaga 1981, 77/250, 1 signerad originalfärglitografi R. Svensson ("Från Storskärgårn", löst bifogad), pappbandkassett.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Roland Svensson
Budhistorik (35 bud)
2699773
5 600
2699796
5 400
2699773
5 200
2699795
5 000
2699773
4 800

Slutpris SEK:
5 600
509 EUR, 588 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.