Roland Svensson

384792

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Gillögaboden samt Båtliv, signerad Roland S, 1/10 och 31/100, färglitografi, bildmått ca 10x17 resp 12x18 cm.

Läs mer

1 med dedikation "Till Harald Sallberg från tillgivne vännen Roland S., org.lito 1/10" (Harald Sallberg, konstnär och grafiker, 1895-1963)

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (17 bud)
2699774
1 600
2699776
2699774
1 400
2699741
1 300
2699741

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.