Roland Svensson

384792

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) Gillögaboden samt Båtliv, signerad Roland S, 1/10 och 31/100, färglitografi, bildmått ca 10x17 resp 12x18 cm.

Läs mer

1 med dedikation "Till Harald Sallberg från tillgivne vännen Roland S., org.lito 1/10" (Harald Sallberg, konstnär och grafiker, 1895-1963)

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (17 bud)
2699774
1 600
2699776
2699774
1 400
2699741
1 300
2699741

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer