Roland Svensson

384781

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3), "Sven Barthel", "The Pub - London" ("Stamlokuset"), "Aktersalongen", signerade Roland S, numrerade 4/20, 160/250, 210/310, färglitografi, bildmått ca 33x24, 18x15, 30x44 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson

Budhistorik (18 bud)
2699757
2699034
2 800
2699755
2 600
2699034
2 400
2699754

Slutpris SEK:
303 EUR, 359 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.