Roland Svensson

384756

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5+1 st) "Gamla John Andersson på Gillöga", "Gillöga" samt Skärgårdsbilder, signerade Roland S, 1 numrerad 14/20, övriga onumrerade, färglitografi, bildmått ca 6,5x11, 6,5x16, 8x6, 12x9,5, 11x17 samt 6x15 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (13 bud)
2699758
3 200
2699764
2699758
2 800
2699747
2 600
2699505
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.