Roland Svensson

384756

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5+1 st) "Gamla John Andersson på Gillöga", "Gillöga" samt Skärgårdsbilder, signerade Roland S, 1 numrerad 14/20, övriga onumrerade, färglitografi, bildmått ca 6,5x11, 6,5x16, 8x6, 12x9,5, 11x17 samt 6x15 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson

Budhistorik (13 bud)
2699758
3 200
2699764
2699758
2 800
2699747
2 600
2699505
2 400

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer