Roland Svensson

384693

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "I Roland Svenssons övärld". Ett urval ur hundra dagböcker 1946-1960, Bo Grandien 1995, 1 originalfärglitografi (inramad), signerad Roland S, numrerad 27/200, bildmått 20x12 cm; bibliofilupplaga. tr. i 200 (av 225) nr., av förf. sign. ex., detta nr 27.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Roland Svensson
Budhistorik (19 bud)
2699589
2699360
2699360
1 900
2697467
1 800
2699356
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.