Roland Svensson

384663

ROLAND SVENSSON (1910- 2003): "Kyrkviken", signerad och daterad Roland S, 167/310, litografi, bildmått ca 21x34 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (12 bud)
2699734
900
2698944
850
2698888
2698943
2698888
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.