Roland Svensson

384648

ROLAND SVENSSON (född 1910-2003): "Isvinter - Karlssons bro" (Stora Nassa), signerad roland S, färglitografi, 44/200, bildmått ca 28x43 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (19 bud)
2699325
2699650
2699325
1 400
2699649
1 300
2699325

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.