Roland Svensson

384635

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Nasen", signerad Roland S 139/150, färglitografi, bildmått ca 32x27 cm samt "Från Karlskärs skär" - Lilla Nassa, signerad Roland S, 52/75, litografi, 39x28 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson

Budhistorik (24 bud)
2699732
1 900
2699731
1 800
2699730
1 700
2699728
1 600
2699727

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.