Roland Svensson

384615

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Gillöga, Västerhamn", signerad Roland S, 64/200, färglitografi, bildmått ca 29x45 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
2699652
1 300
2674476
2670312
2674475
2670312

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.