Roland Svensson

384611

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "GUBBDALS BRO", signerad och daterad Roland S -43, pastell, 18,5x23 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson

Budhistorik (24 bud)
2697458
9 400
2699656
9 200
2697458
8 400
2699655
8 200
2697458
6 400

Slutpris SEK:
9 400
948 EUR, 1 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.