Roland Svensson

384590

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll St Nassa", signerad Roland S, färglitografi, 254/260, bildmått ca 41x23 cm.

Läs mer

Gulnader

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (26 bud)
2699663
2699673
2699663
1 900
2699666
1 800
2699663
1 700

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.