Roland Svensson

384575

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lotusbåten infrusen", signerad Roland S, färglitografi, 178/250, bildmått ca 25x29 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (5 bud)
2699668
500
2699664
450
2699662
2699660
2668243

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.