Roland Svensson

384570

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Fiskebod i yttersta havsbandet" ("Gillöga"), signerad Roland S, färglitografi, 108/200, bildmått ca 27x41 cm.

Läs mer

Tryckt text: Original-litografi utförd av Roland Svensson för Norra Lidingö sjöscoutkår. Tryckt i stentryck av Rolf Jansson.Sept 1963

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (15 bud)
2699543
950
2699530
900
2699431
850
2686117
2698188
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.