Roland Svensson

384155

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Lotsbåten", signerad Roland S, 263/350, litografi, bildmått ca 14x41 cm.

Läs mer

Vågigt papper

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 30

Roland Svensson
Budhistorik (18 bud)
2699643
2699638
2699641
2699638
950
2699633
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.