Roland Svensson

384151

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Förvårskväll / Vinterafton", signerad Roland S, 115/310, färglitografi, bildmått ca 26x48 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (16 bud)
2699625
2699030
950
2699624
950
2699030
900
2699623
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.