Roland Svensson

384150

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårutrustning" signerad Roland S, 49/50, litografi, bildmått ca 27x38 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Tavelvagn 25

Roland Svensson
Budhistorik (4 bud)

2699098
2699093
700
2698756
2673029

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.