Roland Svensson

384149

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätläggning", signerad Roland S, 142/150, litografi, bildmått ca 24x35 cm.

Läs mer

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Nybrogatan 32, Stockholm

Roland Svensson
Budhistorik (19 bud)
2699611
2699605
1 400
2699607
1 300
2699605
2699606

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.