Roland Svensson

384147

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S, litografi med täckvitt, bildmått ca 15x19 cm.

Läs mer

Något vågigt papper, bristningar

Ändringar/tillägg
Föremålet avhämtas i Magasin 5 from den 29 augusti

Roland Svensson
Budhistorik (9 bud)
2664673
700
2699581
650
2664673
600
2699579
550
2664673
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.